Oferta iQHotel:

900 - 1700

900 - 1700

900 - 1700

900 - 1700

900 - 1700

Nieczynne

Nieczynne

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek: 

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

ul. Spyrkówka 7A

34-500 Zakopane

E-mail: biuro@iqhotel.pl

Tel: +48 507 507 5

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone IQHotel

Reklama hotelu w Internecie powinna od razu zachęcać potencjalnych klientów do odwiedzenia witryny ośrodka. Jeśli chcesz docierać do większej grupy odbiorców, powinieneś zainwestować w profesjonalną kampanię marketingową Google. Dzięki temu strona Twojego hotelu będzie wyświetlała się na pierwszej stronie wyników, gdy zainteresowane osoby wpiszą odpowiednie słowa kluczowe w wyszukiwarkę. W ten sposób dotrzesz do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Szanse, że wybiorą właśnie Twój ośrodek, znacznie wzrastają, ponieważ właśnie szukają takiego zakwaterowania.

 

Inwestycja w reklamę hotelu w Internecie jest niezwykle ważna dla rozwoju Twojego interesu. Gdy zdobywasz więcej klientów, rosną Twoje zyski, a także poprawia się rozpoznawalność ośrodka, jego reputacja, ocena w Sieci itp. W ten prosty sposób można sprawić, że Twoje pokoje będą po prostu cieszyć się większym zainteresowaniem.

 

 

 

 

Reklama hotelu Google Ads polega na stworzeniu skutecznej strategii marketingowej mającej zastosowanie w wyszukiwarce oraz mapach Google. Jej efekty są natychmiastowe. W ramach takiej kampanii witryna Twojego ośrodka będzie od razu wyświetlać się na pierwszym miejscu wyników. Dzięki temu świetnie się pozycjonuje, niezależnie od SEO – opłacone witryny zawsze wyświetlają się nad wynikami naturalnymi.

Co więcej, reklama dociera do konkretnej grupy odbiorców, w której znajduje się najwięcej Twoich potencjalnych klientów. Odpowiednia konfiguracja pozwala wybrać takie słowa kluczowe związane z Twoją działalnością, by trafiały na nią osoby faktycznie zainteresowane wynajmem.

 

Przy tym koszty reklamy hotelu Google Ads są zawsze precyzyjnie określone. Ma się pełną kontrolę nad wszystkimi wydatkami. Opłaty są pobierane wyłącznie za wejścia na stronę. W trakcie trwania kampanii można też wprowadzać określone modyfikacje, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Nie podpisuje się żadnych długoterminowych umów,

Rozbudowane możliwości

nieograniczona liczba słów kluczowych, na jakie wyświetlają się reklamy

mierzalność skuteczności kampanii

brak długoterminowych umów, kampania dostosowana do potrzeb i oczekiwań Klienta

Pełna kontrola kosztów

- opłata pobierana jest wyłącznie za kliknięcia (wejścia na stronę)

- precyzyjnie określony budżet kampanii

- możliwość wprowadzania modyfikacji bez dodatkowych kosztów;

Kampanie Google Ads to usługa polegająca na stworzeniu skutecznej i rozbudowanej strategii reklamowej zarówno w wyszukiwarce jak i na mapach Google.

 

Przekaz pojawia się wśród wyników wyszukiwania na słowa kluczowe związane z Państwa ofertą. 

 

Dzięki temu reklama nie dociera do osób przypadkowych, a do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców, którą możemy zdefiniować podczas konfiguracji kampanii.

Natychmiastowy efekt

- Reklama wyświetla się od razu pierwszej stronie wyników Google,

- przewaga nad pozycjonowaniem, wyniki płatne będą zawsze nad wynikami naturalnymi

 

Inteligentna reklama

Kampanie Google Ads to usługa polegająca na stworzeniu skutecznej i rozbudowanej strategii reklamowej zarówno w wyszukiwarce jak i na mapach Google.

Reklama w internecie