Oferta iQHotel:

900 - 1700

900 - 1700

900 - 1700

900 - 1700

900 - 1700

Nieczynne

Nieczynne

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek: 

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

ul. Spyrkówka 7A

34-500 Zakopane

E-mail: biuro@iqhotel.pl

Tel: +48 507 507 5

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone IQHotel

Sesja foto i video

Obiekt

Bardzo ważne jest pokazanie waszego Pensjonatu w najlepszym świetle, również z zewnątrz. Tutaj skupiam się na wyjątkowej lokalizacji obiektu. Zdjęcia wykonuję głównie w okolicach Zakopanego, Bukowiny Tatrzańskiej czy Murzasichla jednym słowem mówiąc na całym Podhalu.

 

Naszym głównym atutem są góry więc właśnie Tatry staram się wyeksponować jak atut lokalizacji waszych domków pod wynajem.

 

Zdjęcia zewnętrzne wykonuje również z drona, by maksymalnie pokazać to co dzieje się dookoła Hotelu. Jest możliwość wykonania zdjęć zewnętrznych o trzech różnych porach. W ciągu dnia , o zachodzie słońca oraz w nocy.

 

Warto również pokazać wszelkie atrakcje które znajdują się w ogrodzie. Zwykle są to place zabaw dla dzieci, trampoliny, grille.

 

 

- Mateusz Kiszela

Wnętrze

Moje prace dzielą się na dwa rodzaje ujęć. Pierwszy to tak zwane rzuty całościowe gdzie przy zastosowaniu obiektywu szerokokątnego pokazuje całość pomieszczenia, lub układ pokoi.

 

Drugim ujęciem jest tak zwany kadr na detal, w tych ujęciach pokazuję wyodrębnione elementy apartamentu czy pokoju.

 

Zawsze wybieram elementy które warte są obejrzenia z innej perspektywy, przykładowo są to: ciekawe rzeźbienia czy wyjątkowe obicia krzeseł.

 

Ujęcia szerokie genialnie uzupełniają się z zbliżeniami.

 

 

- Mateusz Kiszela

Detale

Dobrze wykonana fotografia wnętrz, ma kluczowy wpływ na ilość rezerwacji w waszym pensjonacie czy apartamentowcu tudzież hotelu.

 

Warto zadbać o stworzenie wrażenia że dany pokój czy apartament są na co dzień zamieszkane. Kilka detali jak kubki z herbatą czy książki obok łóżka na pewno ocieplą wizerunek pustego wnętrza.

Wszelkie dodatki jak kwiaty, koce czy też przedmioty codziennego użytku są mile widziane. Dodatki powinniśmy dopasować do stylu wnętrza.

 

Szyby muszą lśnić natomiast pościel musi być idealnie wyprasowana. Wszystkie zaniedbania są pózniej widoczne na zdjęciach , a niektórych nie da się usunąć w programie graficznym.

 

 

- Mateusz Kiszela

...

Piotr Gdulski

This is a wider card with supporting text below as a natural lead-in to additional content. This content is a little bit longer.

Last updated 3 mins ago

...

M Kiszela Photography

Jako doświadczony fotograf ślubny jestem w stanie zapewnić Państwa, że wykonywane przeze mnie zdjęcia są serią unikatowych dzieł sztuki. Moim celem jest zawsze uwiecznianie na zdjęciach piękna danej chwili – emocji, wzruszeń, radości i szczęścia. Podczas tak wyjątkowych wydarzeń jak wesela, nietrudno o takie momenty.
Na Państwa życzenie reportaż rozpocznę od wykonania zdjęć podczas przygotowań do uroczystości. Fotografia ślubna obejmuje zarówno ceremonię w Kościele, jak i Urzędzie Stanu Cywilnego.

- Mateusz Kiszela