Oferta iQHotel:

900 - 1700

900 - 1700

900 - 1700

900 - 1700

900 - 1700

Nieczynne

Nieczynne

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek: 

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

ul. Spyrkówka 7A

34-500 Zakopane

E-mail: biuro@iqhotel.pl

Tel: +48 507 507 5

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone IQHotel

14 lutego 2019
Optymalizacja na urządzenia mobilne

 

 

 

 

To Ty musisz się dostosować

 

Smartfon jest mały, lekki, poręczny, zmieści się w kieszeni i jest wielofunkcyjny. Już dawno zastąpił kalkulator, aparat, kamerę, telefon stacjonarny, TV i odtwarzacz muzyki. Coraz częściej wypiera komputery osobiste oraz laptopy, stając się podstawowym narzędziem do niemal wszystkiego. A im lepszy smartfon, tym więcej na nim zrobisz.

 

Nic więc dziwnego, że na rynek wchodzą coraz to nowsze telefony z lepszymi parametrami, które następnie trafiają w dłonie Twoich potencjalnych klientów. Ci zaś Twoją stronę internetową odwiedzać będą w większości właśnie z telefonu. Nawet jeśli Ty zwiedzając internet nie korzystasz z telefonu komórkowego i nie zauważyłeś aby ten trend dotarł do Twojego otoczenia.

 

"Klient nasz Pan" - tak brzmi powiedzenie, które dobrze znają osoby pracujące w branży turystycznej (i nie tylko). Teraz klient oczekuje, że bez przeszkód będzie mógł obejrzeć Twój obiekt na małym ekranie swojego smartfona. Gdy zauważy, że nie jesteś w stanie dostosować się do Jego potrzeb, wyjdzie ze strony natychmiast i bardzo prawdopodobne, że szybko nie wróci. Bo po co męczyć się z przeglądaniem strony stworzonej tylko dla ekranu monitora, skoro inne zoptymalizowane są pod urządzenia mobilne?

 

Ty też byś uciekł z takiej strony.

 

 

Nawet najładniejsza strona traci

 

Twoja strona pod względem estetycznym bije inne na głowę? Świetnie!

Ale co z tego jeśli nie została zoptymalizowana?

 

Konieczność przewijania strony w poziomie, zbyt duże zdjęcia, uciekające menu, brakujące elementy - to tylko część z problemów, z jakimi napotyka się potencjalny użytkownik podczas przeglądania niezoptymalizowanej pod urządzenia mobilne strony. On operuje głównie kciukiem, trzymając telefon zazwyczaj w jednej dłoni. On nie ma czasu na przewijanie strony w poziomie, bo cała jej zawartość nie mieści się na ekranie. 

Nie miną dwie minuty, jak taki użytkownik opuści Twoją stronę.

 

Rozwiązanie

 

Optymalizacja strony pod urządzenia mobilne - tego potrzebujesz. 

Dlatego tworząc stronę internetową dla Twojego obiektu noclegowego od razu dostosowujemy ją do użytkowników korzystających z tabletów i smartfonów. 

Zoptymalizowana strona nie zniechęca, a jej układ zmienia się tak, aby móc ją wygodnie przeglądać - w autobusie, podczas spaceru, czy w dowolnym miejscu.

 

Optymalizacja pod

urządzenia mobilne

 

 

 

Bez telefonu jak bez ręki - to urządzenie jest jednocześnie aparatem, kamerą, GPS-em, przenośną konsolą gier, łącznikiem międzyludzkim, kalkulatorem, budzikiem, niezawodnym asystentem i wiernym kompanem. Nic dziwnego, że coraz więcej odwiedzających witrynę internetową ogląda ją na niewielkim ekranie swojego smartfona, którego ma zawsze przy sobie. Dlatego ważne jest, aby Twoja strona była dostosowana do urządzeń mobilnych.